Wczytuję dane...
Szybka wysyłka

Naszym priorytetami są sztbkość i bezpieczeństwo przesyłki, dlatego każda przesyłka jest dodatkowo ubezpieczona na nasz koszt oraz jest pakowana w ochronny karton, a do niektórych zamówień dołączamy specjalną torbę do przechowywania torebki lub w przypadku portfeli stylowe pudełko, świetne na prezent. 99% zamówień jest dostarczanych w 24h od momentu zaksięgowania środków na naszym rachunku bankowym. W opisie każdego produktu podany jest przewidywany termin wysyłki. Najczęściej wysyłamy w 24h, jednak przy niektórych produktach widnieje dłuższy termin wysyłki, o czym Klient infomorwany jest mailowo po złożeniu zamówienia. Czas dostarczenia przesyłki przez naszych przewoźników to:

  • Kurier - 1 dzień
  • Paczkomaty - 1 - 2 dni

Skąd będę wiedział, że moje zamówienie zostało wysłane?

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny, indywidualny system powiadomień za pomocą poczty e-mail. Każda osoba, która złożyła u nas zamówienie jest na bieżąco informowana o wszystkich etapach realizacji zamówienia. Nie posiadasz e-maila? Powiadom nas o tym, a informację o statusie zamówienia otrzymasz od nas smsem.

Co mam zrobić jeśli paczka została wysłana, ale kurier jej jeszcze nie dostarczył?

Szacowany czas dostarczenia przez firmę kurierską lub paczkomaty został podany wyżej. W przypadku, gdy nie pojawił się kurier z paczką do 48h po wysłaniu przesyłki prosimy skontaktować się z firmą przewozową lub napisać do nas maila o zaistniałej sytuacji: sklep@dlakazdego.net bądź zadzwonić: 791-999-798. Chętnie wyjaśnimy sytuacje z firmą przewozową i udzielimy Państwu informacji na temat przyczyn nie dostarczenia paczki w terminie.

Wszyscy wiemy jaką radość sprawiają nam prezenty. W sklepei dlakazdego każdy znajdzie coś fajnego.

SPRAWDŹ