Wczytuję dane...
O nas

W sklepie dlaKażdego zawsze znajdziesz coś stylowego i modnego!

Powstaliśmy z myślą o wszystkich osobach, które poszukują wyjątkowej galanterii skórzanej na prezent lub do własnego użytku. Doświadczenie i kreatywność to nasze najważniejsze cechy. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością. Najwyższa jakość obsługi potwierdzona jest naszymi nagrodami i certyfikatami, które można znaleźć w zakładce "nagrody certyfikaty". Wyznaczamy nowe najwyższe standardy w jakości obsługi Klienta, cenie oraz nowym asortymencie.

Gwarantujemy Państwu nasz Pakiet Korzyści, a więc:

  • Bezpieczne Zakupy - posiadamy certyfikat SSL, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Wszystkie dane naszych klientów są zabezpieczone przy ich wprowadzaniu oraz późniejszym przechowywaniu. Żadna nieuprawniona osoba nie ma dostępu do naszej bazy.

  • Niskie ceny - dokładamy wszelkich starań, żeby ceny były najbardziej konkurencyjne na rynku. Ceny na galanterie skórzaną są kilka procent niższe niż u naszych konkurentów! To nie jest żart, sprawdź i sam się przekonaj. Pamiętamy również o promocjach ;)

  • Szybka dostawa - wiemy co dla Klientów jest ważne - szybkość. Jednym z głównych celów naszej firmy jest szybkość dostawy. Przy kryterium szybkości liczą się 3 rzeczy. Szybkość + Bezpieczeństwo + Cena dostawy. Szybkość zapewniają renomowane firmy przewozowe, każda przesyłka jest ubezpieczona, a to wszystko za niewielką cene. Ponadto darmowa dostawa dostępna jest już od 200zł!

  • Gratisy - stanowią wartość dodaną dla naszych klientów. Przy zapisie do newslettera otrzymają Państwo 5% rabatu na cały asortyment oraz unikalny poradnik dbałości o produkty skórzane!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu. Zawsze zapewniamy stylowe dodatki w atrakcyjnych cenach.


Wszyscy wiemy jaką radość sprawiają nam prezenty. W sklepei dlakazdego każdy znajdzie coś fajnego.

SPRAWDŹ