Wczytuję dane...
Bezpieczne Zakupy

Bezpieczne Zakupy


Bezpieczne zakupy to specjalne szyfrowanie danych Klientów, ale również bezpieczna wysyłka zamówienia. Każda przesyłka w naszym sklepie jest ubezpieczona, dzięki czemu masz pewnośc że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 100% bezpieczne. Współpracujemy tylko z renomowanymi firmami wysyłkowymi, dlatego jesteśmy pewni dostarczenia każdego zamówienia na czas.
Wszystkie Państwa dane osobowe, jak i dokonywane szybkie płatności online są zabezpieczone certyfikatem SSL

Co to właściwie jest certyfikat SSL?

SSL jest to protokół sieciowy, który został opracowany przez firmę Netscape i jest powszechnie przyjętym standardem do szyfrowania stron www. Strony nie korzystające z zabezpieczania danych portokołem SSL przesyłają do serwera dane jako otwarty tekst, który jest stosunkowo łatwy do przechwycenia. Jeżeli dany serwer korzysta z protokołu SSL, wówczas wszystkie wprowadzane informacje są przesyłane w sposób zaszyfrowany i to w obie strony. Protokół SSL realizuje szyfrowanie, uwierzytelnianie serwera oraz zapewnia integralność i poufność przesyłanych informacji. Protokół SSL jest jedną z metod zapewniających bezpieczeństwo transakcji finansowych. 

Jak rozpoznać czy dany sklep posiada certyfikat SSL?

Można to bardzo szybko sprawdzić, czy dany sklep posiada taki certyfikat czy nie. Należy jedynie przejść na stronę koszyka w danym sklepie internetowym i zobaczyć czy adres internetowy zaczyna się od https. Czasami może również się pojawić zamknięta kłódka lub trójkąt z wykrzyknikiem, który informuje że dana witryna nie dostarcza żadnych danych o swej tożsamości.

Dlaczego powinno się zwracać uwagę na certyfikat SSL?

Certyfikat SSL gwarantuje bezpieczeństwo Państwa danych, które są przesyłane drogą elektroniczną do sklepu. Potwierdza również wiarygodność stron internetowych i jest zalecane przez GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych). Stosowanie przez sklep takiego certyfikatu stanowi wypełnienie obowiązku ochrony transpisji danych osobowych, który na właścicieli stron WWW nakłada Ustawa o Ochronie Danych Osobowych.

Bezpieczny sklep z certyfikatem SSL

Wszyscy wiemy jaką radość sprawiają nam prezenty. W sklepei dlakazdego każdy znajdzie coś fajnego.

SPRAWDŹ